Hvordan fungerer happn alesund Oslo eskort sexleketoy for par Sarpsborg thaimassasje nakenbilder kjendiser Millionaire dating massasje jenter

O NAS

Prace nad założeniem pierwszej w Powiecie Oświęcimskim Spółdzielni Socjalnej rozpoczęły się Klubie Integracji Społecznej w Kętach działającym w strukturach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Osoby bezrobotne chcące założyć Spółdzielnię przez okres kilku miesięcy spotykały się systematycznie celem przygotowania się i zapoznania z funkcjonowaniem i prowadzeniem spółdzielni socjalnych. Członkowie Spółdzielni odbywały również szereg szkoleń w tym z prowadzenia i zakładania spółdzielni socjalnych oraz spotkań informacyjnych. Na terenie Kęt istnieje dość liczna konkurencja mająca podobny charakter usługowy. Natomiast Bar Mleczny prowadzony przez „Kętucky" jest jedynym tego typu obiektem w Kętach który oferuje smaczne jedzenie w formie domowej kuchni po atrakcyjnych cenach.

Spółdzielnia Socjalna „Kętucky" pragnie rozwijać działalność statutową, poszerzać usługi o ofertę cateringową, co umożliwi wzrost zatrudnienia oraz zwiększy aktywizację społeczną i zawodową członków spółdzielni. Wzrost zatrudnienia, utworzenie nowych miejsc pracy pozwoli na poszerzenie zakresu usług dzięki temu będzie można dotrzeć i zaktywizować nowe osoby bezrobotne.

Ponadto ważnym elementem rozwoju naszej spółdzielni jest zakup samochodu osobowo-ciężarowego co umożliwi szybszy dowóz gotowych dań do klientów a urozmaicona oferta cateringowa pozwoli dotrzeć do większej liczby klientów pracjących m.in. w urzędach, bankach, prywatnych firmach itp.. Catering wprowadzony zostanie jako poszerzenie oferty Spółdzielni. Klientom oferowane będą gorące dania w naczyniach jednorazowych oraz kanapki. Usługa dostępna będzie w godzinach funkcjonowania baru oraz dostosowana do potrzeb godzin pracy klientów. Ponadto Spółdzielnia planuje poszerzyć swoja ofertę o imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, wesela, urodziny, stypa wpisujące się w zapotrzebowanie i oczekiwania lokalnej społeczności.